«Що в плеєрі? #3»: Василь Гоцко (Холодне Сонце)

0
100

Їхні композиції слухають численні віддані фанати. Їхня музика змушує тисячі сердець завмирати в екстазі, мотивує замислюватись і відчувати щось справді особливе, шалено відриватись і переживати разом з ними. Однак є композиції, що надихають і їх самих! Отож, в рамках рубрики «Що в плеєрі?» ми запрошуємо музикантів познайомити читачів нашого ресурсу з п’ятіркою останніх прослуханих треків, які особисто для них є знаковими або ж просто подобаються.

Новим гостем нашої постійної рубрики став фронтмен тернопільського гурту «Холодне Сонце» Василь Гоцко. Додамо, що Василь відомий не лише своєю музичною кар’єрою, яка триває з 2001 року. Попри те, що свого часу музикант здобув освіту маркетолога в Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя, його не приваблювала отримана професія, тож в різний час життя він пробував себе в якості диктора та ведучого прямого ефіру на радіо, музичного редактора та звукорежисера, режисера відеомонтажу і навіть моделі.

Схожа історія пов’язала життя Василя з музикою. Імпульсивність юнака не дозволила закінчити музичну школу по класу скрипки. Однак це не завадило йому захопитись грою на гітарі та самотужки освоїти цей інструмент. Відтоді життя Василя тісно пов’язалось з музикою, а його проникливий вокал в поєднанні з глибокими текстами зачаровує тисячі відданих фанатів не лише в Україні, а й за її межами.

Отож, ваші увазі п’ятірка треків з плей-листу лідера тернопільського гурту «Холодне Сонце» – Василя Гоцка.

1. Metallica – Atlas, Rise!

Кожен їхній наступний альбом стає без перебільшення все кращим. Тембр гітар і вокалу стають міцнішими. Музика – м’ясистішою. Феномен для гурту, музикантам якого вже за п’ятдесят. Metallica forever! (сміється)

2. Холодне Сонце – Чорне Вино

Тут все просто: вислуховую звучання нового альбому. Думаю, це мій найулюбленіший трек у ньому.

Нагадаємо, що наразі гурт Василя – «Холодне Сонце» готує до виходу нову платівку, що стане третьою в дискографії хлопців. Композиція «Чорне Вино» увійде до майбутнього лонгплею тернопільської команди.

3. Evanescence – Call me when you’re sober

Для мене, мабуть, найкраща їхня композиція. Потужні рифи та жіночий вокал, у якому є сильний характер. Адреналін досі виділяється кожен раз, коли переслуховую.

4. Angelo Badalamenti – Laura Palmer’s Theme

Вперше«Твін Пікс» дивився у дитинстві. Зараз передивляюсь втретє. Геніальний композитор (Angelo Badalamenti. – Прим. ред), має дуже глибоку уяву і вміння її втілити музично. Слухаю його мелодії не лише з цього фільму.

5. Robert Miles – Fable

Майже завжди досі його музику слухаю у дорозі. Альбом “Dreamland” не старіє для мене. Царство Небесне великому генію.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я