Що в плеєрі? #1»: Валеріан Громов (Dефект Rечи)

0
70

Їхні композиції слухають численні віддані фанати. Їхня музика змушує тисячі сердець завмирати в екстазі, мотивує замислюватись і відчувати щось справді особливе, шалено відриватись і переживати разом з ними. Однак є композиції, що надихають і їх самих! Отож, в рамках рубрики «Що в плеєрі?» ми запрошуємо музикантів познайомити читачів нашого ресурсу з п’ятіркою останніх прослуханих треків, які особисто для них є знаковими або ж просто подобаються.

Своєрідний тест-драйв нашої нової рубрики ми вирішили провести з фронтменом дніпровського поп-панк-гурту «Dефект Rечи» і просто до біса харизматичним хлопцем – Валеріаном Громовим.

1. The Offspring – Have you ever

Взагалі Спрiнги – мiй улюблений гурт, рокiв так з 17-ти. Саме з них почалась моя любов до панк року. Знання англійської завжди було таке-собі, тому спочатку він (гурт – Ред.) прокачав, а потiм я чи не вперше поліз за перекладом. I так виявилось, що він дуже сильно менi підходить. Мурашечки i тому подібне. (сміється)

2. Nirvana – Sappy

Nirvana взагалі стоїть у мене майже на одній сходинці з Оффспрiнгами. I це словоблудство –”sad”&”happy”… Ну, тут кожен, напевно, може знайти себе: одночасно i сумний i щасливий. Ну, i це Нiрвана. Під неï завжди хочеться вриватись.

3. Noize MC – ТыщаТыщ

Нойз… Він взагалі кожним другим треком може до мене достукатись. До самої глибини! Ну, а хто з музикантів не хоче мати купу грошей, наприклад, на зйомки кліпу та ще й замість цього усі їх просадити. рок-н-ролл… (сміється)

4. Anacondaz – Мама, я люблю

Взагалі певний час ці хлопці не давались менi. Але розсмакував (сміється). Ну, i ця невеличка сповідь мамі, яка є констатацією (поясненням)… Менi, як семітському хлопчику, то досить притаманно! (сміється)

5. Порнофильмы – Молодость

Панк рок – мiй улюблений стиль. Ніколи не обмежувався лише ним. Але вже так склалося. I цей трек, можливо, i чи не найбільш попсовий, але флагман. Мене аж всього роздирає, коли його чую! (сміється)

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я