Vermilion Nocturne в рубриці «Молода Кров»

0
48

А ми продовжуємо знайомити читачів нашого ресурсу з молодими, але надзвичайно перспективними вітчизняними музичними формаціями. Цього разу в центрі нашої уваги київська альтрок команда з Києва VERMILION NOCTURNE. Виник колектив навесні 2014 року, коли у майбутнього вокаліста та гітариста формації Олександра Колісецького виникла ідея створити власний проект. Так, за оголошенням він відшукав басиста та вокаліста Павла, який з часом покинув команду. Одначе з Павлом до складу формації влився його товариш Макс Бондаренко, що став незмінним гітаристом колективу. Дещо пізніше до хлопців долучилась ударниця Влада. Гурт почав активно виступати в київських закладах. Врешті музиканти взяли участь у рок-чемпіонаті BarHot. Після цього музиканти виграли конкурс на студійний запис від студії SoundPlant.

З часом басист Павло та ударниця покинули формацію. Вакантне місце басиста зайняв близький друг колективу Андрій Суботін. Новим ударником гурту став Павло Сафонов з гурту Give me the Light!

Гурт пережив період певної стагнації, коли гурт покинули учасники ритм-секції. Одначе наразі формація знову знаходить в повному складі і активно займається написанням нових та нових композицій.

Колектив працює переважно над авторським матеріалом, автором текстів є переважно фронтмен гурту Олександр Колісецький.

Нещодавно музиканти презентували свій перший студійний реліз “Why Don’t You Die?”, запис і зведення якого проходили на столичній студії SoundPlant, з якої гурт активно співпрацює і нині.

За матеріалами: http://yep.today/

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я