The Tea Ship оприлюднили сингл “Сказаны” з майбутнього альбому

0
216
The tea Ship

Музиканти чернігівської грандж-формації The Tea Ship оприлюднили третій сингл зі своєї майбутньої платівки. Композиція отримала назву “Сказаны” і є останнім релізом музикантів напередодні презентації альбому до якого наразі вносяться останні правки. До слова, повноформатна платівка включить десять треків, хоча хлопці не виключають, що новий матеріал буде представлено в якості двох міньйонів.

Часто кажуть, що для того, аби стало легше – потрібно виговоритись. Композиція “Сказаны” саме про це. Прослухавши її, під кінець слухачі можуть помітити зміну мелодії, яка, за словами музикантів, має віднести нас в іншу, більш приємну та вільну атмосферу, яка символізує звільнення. 

“Пісня народилася ще в минулому році з двох причин. Перша – в мене була мелодія (основна мелодія пісні) і хотілося з неї зробити щось легко-гранжеве, близьке до Pixies, але чому було саме таке бажання – не знаю. З цією мелодією я прийшов до нашого гітариста Дениса Меркулова і ми довго по колу грали мелодію і думали, що саме з неї може вийти. А друга причина – це постійне відчуття, на той момент певної нервозності і напруження, від якого хотілося позбутися саме з-за допомогою творчості, така собі арт-терапія”, – розповів для порталу фронтмен гурту Влад Єременко. 

Нагадаємо, що другий сингл “Всем Всем Всем” із запланованого хлопцями альбому побачив світ на початку лютого цього року. 

Оцініть статтю

15 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я