Музиканти чернігівського інді-гурту The Tea Ship оприлюднили в мережі перший за достатньо довгий час сингл, який отримав назву “Хьюстон”. Як повідомили хлопці, новинка увійде до майбутнього альбому колективу, реліз якого заплановано здійснити до кінця осені. Нагадаємо, що наразі в своїй дискографії формація вже зібрала два міні-альбоми, останній з яких побачив світ минулого року.

Стало відомо, що черговий повноформатний реліз включить до себе 10 композицій, більшість з яких вже записана і знаходиться на стадії зведення та мастерингу. Окрім того, до офіційної прем’єри платівки поціновувачам творчості гурту вдасться почути ще кілька композицій, які буде презентовано в якості окремих синглів.

“Пісня “Хьюстон” – про абсурдність речей, які відбуваються навколо нас, про те, на скільки серьозно ми їх сприймаємо, але ж насправді вони такими не є”, – йдеться в анотації до треку.

Своє студійне оформлення композиція “Хьюстон” отримала не випадково: як зізнався фронтмен чернігівської команди Владислав Єременко, це, напевно, один з чи не найбільш жаданих треків під час живих виступів команди.

Оцініть статтю

128 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я