Кращі хіти для шкільної дискотеки в новому альбомі миколаївських поп-панків «Соседи стерпят»

0
113
Фото: https://niklife.com.ua/citylook/64046

Доки дехто безрезультатно намагається повернутись в 2007-ий рік, миколаївські поп-панки з гурту «Соседи стерпят» вирішили подарувати його часточку поціновувачам своєї творчості у вигляді нового міні-альбому “Не жалея ни о чём”, який побачив світ наприкінці минулого року. Хлопці, які творять на перетині поп-панку, альтернативного року та гранджу активно про себе заявили лише минулого року, проте навіть за цей короткий час розжились потужною фан-базою в різних куточках України та не лише.  

Додамо, що це дебютна робота музикантів в нинішньому складі, оскільки треки “Девочка-панк” та “Нет смысла” побачили світ у вигляді короткого міньйону ще в 2017 році та вперше були записані лідером гурту Артуром ще до появи колективу. Пізніше до гурту долучились гітарист Влад, який водночас став другим вокалістом, та ударник Олександр. З ними власне й було завершено роботу над свіжою платівкою. 

НАША ДУМКА:

Миколаївські хлопці “викотили” свій дебютний міньйон і, варто зізнатись, копати його ногами не виникає великого бажання. Але все знову ж таки досить відносно. Якби подібний альбом побачив світ в хронологічному проміжку з 2007 і, напевно так, по 2015 рік, він би просто загубився в численному поп-панковому мейнстрімі, якого на той час зовсім-таки не бракувало. Однак останні кілька років кинули більшість поп-панк формацій на маргінез уподобань слухацької аудиторії, залишивши нам “Пошлую Молли”, яка впевнено скористалась вакуумом і заполонила плеєри молоді, та для більш обізнаної аудиторії дніпровських панків СМЕТАНА band, які одначе й досі не визначились з тим чи хочуть бути вони хвацькими панк-хуліганами, чи експлуатувати гостросоціальну тематику, на успіху якої побудували свою популярність російські “Порнофильмы”.

Загалом, навряд чи, миколаївські панки зможуть кардинально перевернути шальки в рамках свого жанру, принаймні з дебютним альбомом. Досить нерівна перша платівка з самого початку не може визначитись чи хоче вона бути свідомо легковажною з треками “Девочка-панк” і “Кем я стал”, чи навпаки порефлексувати з композиціями “20 лет” та “Гетто”. Перший же “Пепел мой друг” виглядає досить безглуздо зі своїми посилами на фоні наступних “20 лет”, мінорність яких старається зберегти “Гетто”, аби потім епічно її про*рати в “Кем я стал” з її лейтмотивом “су*а под спидами”. Далі все це приправляється треком “Девочка-панк”, який скидає темп маразму і тішить програшами на Стрикала і, як мені видалось, ледь вловимими нотками Ramones. Депресивна лірика, представлена піснею “Хочется грустить, як не дивно, вийшла в хлопців навіть дуже не дурно, але… Прослухавши трек на ріпіті разів 20 я так і не зрозумів чи проблема в нереальному зловживанні ефектами чи банально паскудному зведенні. Так чи інакше цей момент дуже замазав подальші враження.

Врешті чи можна серйозно судити альбом, який задумувався радше як підбірка наявного матеріалу гурту, аніж повноцінний альбом? Гадаю, що ні!

Слухати ж чи не слухати альбом “Не жалея ни о чём”? Вибір за вами друзі! Якщо ви фанатієте від олдскульного гаражного року, ностальгуєте за 2007-им і вірите в те, що панк-рок ще не помер, то дана платівка, можливо, й припаде до вашого смаку.

Оцініть статтю

13 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я