Молодий гурт SomeLines спільно з Аняня Удогво презентували сингл «Road»

0
50

Київський поп-рок гурт SomeLines представили лайв-відео на свій перший англомовний сингл – «Road». Пісню записали спільно з учасником 4го та 6го сезонів шоу «Голос Країни» – Аняня Удогво.

«Я давно хотів написати пісню англійською мовою, особливо безпосередньо в дуеті з так званим native speaker. Я запропонував Аняні Удогво і він люб’язно погодився. В синглі «Road» яскраво прослідковується вплив стилю «new gospel», який мені давно подобається. А завдяки щирій унікальній манері виконання Аняні, пісня набула особливого цікавого звучання.

Пісня «Road» про те, що кожен з нас знаходиться на своїй життєвій дорозі. Високі моральні і духовні принципи, єдність і взаємодопомога допоможуть кожному з нас не загубитися і пройти свій шлях», – розповідає лідер гурту SomeLines Кирило Семененко.

«Мені подобаються SomeLines і особливо їхня нова пісня «Road». Вона про те, що в кожного із нас є своя дорога. І які б складнощі на ній не траплялися, потрібно вірити в себе та в свою перемогу», – поділився Аняня Удогво.

Музиканти також розповіли, що трек також був написаний спеціально для великого екстрим-табору в Закарпатті.

Довідка: 
SomeLines – київський поп-рок гурт, створений вокалістом та гітаристом Кирилом Семененко. Багато в чому на творчість групи вплинув американський музичний стиль «госпел», а також культові «П’ятниця» та «Бумбокс». На початку свого шляху гурт виступав в основному в акустичному форматі, і тоді ж записав свій перший альбом – «На сторінках четверга» (2014). Зараз гурт працює над україномовним мотиваційним синглом «Вперед», який представлять в січні. На нього також планують знімати кліп.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я