Хлопчики виросли! Кілька слів про концерт Патроничів в Києві

0
76

Два місяці тому франківські рокери з гурту Патроничі поповнили свою дискографію третьою за ліком платівкою «Знаєш.Чуєш.Бачиш». 21 квітня музиканти представили свій новий гітарний альбом вибагливій столичній публіці, яка отримала неабиякий заряд незабутніх емоцій та шаленого драйву. Цього разу для киян та гостів столиці свої двері ласкаво відкрив столичний арт-паб «Бочка на Подолі», який ласкаво зустрів музикантів та поціновувачів творчості івано-франківського колективу. «Сильно, змістовно та роково» – таким чином можна охарактеризувати дійство, яке підготували запальні франківчани.

Двогодинна програма, що її підготували музиканти була аж ніяк не обтяжливою і залишила винятково найкращі враження. Починаючи з 2010-го року музиканти активно експериментували над музичним матеріалом, спробувавши себе в поп-року, фолк-року та акустиці, щоб врешті знайти своє місце на українській сцені. «Знаєш.Чуєш.Бачиш» – це метанння колективу в пошуках себе, з досить нетривіальними рішеннями щодо звучання та стилістики. Якщо перше прослуховування альбому ще лишало суперечливі враження, то десятки фанатів, які загіпнотизовано оточували сцену і не покидали її до кінця концерту – це чи не найкращий показник того, що хлопці рухаються в правильному напрямку.

До стоці Патроничі приїжджають вкрай рідко: минулорічний акустичний концерт, який відбувався в тій таки ж «Бочці…», столична публіка зустріла вкрай холодно. Цього року хлопці зауважили на всі свої помилки і створили для киян справжнє шоу, яке змусило всіх без винятку набивати синці на руках від оплесків і танцювати до повної втрати сил; в той же час вони змогли примножити все те, за що колектив так полюбився шанувальникам.

Музиканти постійно комунікували з аудиторію і кожним гостем, зокрема. Це створювало якусь лампову атмосферу, попри те, що «Бочка…» була незвично забита відвідувачами, які підспівували під кожну пісню і віддаровували своїми емоціями музикантів з лихвою. Фірмові програші на скрябінівські «Старі фотографії», які стали вже своєрідною візитівкою франківської банди, лише підкреслювали бажання хлопців догодити вибагливій публіці.

Виконавши на біс свої «старі» композиції, музиканти показали своє оновлення звучання, яке яскраво показало, що «хлопчики виросли!» і готові робити справжній рок-н-ролл.

Хлопці обіцяють не зупинятись і дивувати аудиторію все новими експериментами: це не кінець, а лише проміжна зупинка. Наразі ж музиканти готуються запалити своїх шанувальників в Одесі під час великого сольного концерту, що відбудеться 29 квітня.

Посилання на фотозвіт: https://vk.com/album-55236512_243409140

Дякуємо Олені Нечипорук за зйомку концерту та допомогу в підготовці фотозвіту

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я