Столиця прийняла естафету виступів гурту «НЕ лізь, БО вб’є»

0
73

Минулої суботи, 8 квітня, музиканти вінницького колективу «НЕ лізь, БО вб’є» завітали до Києва. Драйвові та харизматичні рокери дали сольний концерт в затишному столичному арт-пабі «Полосатая Лошадь», який ласкаво відкрив свої двері для музикантів та поціновувачів справді якісної української музики. Для шанувальників вінницькі «адекватні рокери» привезли майже двогодинну концертну програму, яка змогла запалити абсолютно всіх гостей, що попри дощ та прохолодну погоду наважились відвідати концерт. Виступ без перебільшення вийшов насиченим, яскравим та незабутнім.

Отож, уже традиційно ми хочемо поділись враженнями про організацію, місце проведення, шоу-програму та інші аспекти заходу.

Перш за все хотілось би сказати пару слів про місце проведення концерту, що лишило суперечливі враження. З однієї сторони «Полосатая Лошадь» досить затишне місце, де можна було насолодитись якісною музикою вінницьких рокерів, проте з іншої сторони обслуговування було відверто на паскудному рівні. Мені так в не вдалось зробити замовлення, оскільки офіціанти ігнорували мої прохання прийти і прийняти замовлення. Проте це, так би мовити, лише характеристика місця проведення, що однак мінімально вплинуло на сприйняття концерту і більше на загальні враження від заходу.

Музиканти не дали відвідувачам концерту засумувати хоча б на мить, пропонуючи все нові й нові драйвові композиції під які просто не можна було не танцювати. І це були не лише пісні з останнього студійного альбому формації  – «Кіловати», який побачив світ близько десяти місяців тому, а й кавери на деякі популярні естрадні композиції, що в обробці гурту отримали досить цікаве звучання.

Майже двогодинна концертна програма не була надто виснажливою, позаяк організатори завбачливо поділили її на дві частини, зробивши 15-хвилинну перерву, яка, напевно, була потрібна більше музикантам після першого акту концерту, аніж відвідувачам: хлопці наскільки активно взяли обороти в бажанні розкачати аудиторію, що їх одяг за перші 15-20 хвилин став мокрим від поту. Дещо стомлена аудиторія не залишилась в боргу і почала активно танцювати та підспівувати, прийнявши вінничан на найвищому рівні.

Кульмінацією концерту сталу, безумовно, виконання композиції «Супермен», коли навіть найбільш пасивна аудиторія піднялась і почала активно виконувати композицію разом з музикантами. Хлопцям вдалось об’єднати аудиторію, а повірте це не так уже й просто, коли колектив приїжджає до іншого міста.

Я дізнався про колектив зовсім нещодавно і це, зізнаюсь, для мене було дуже приємне відкриття. Андрій Рудик – це чи не найбільш харизматичний вокаліст серед українських гуртів, який володіє просто дивовижним тембром голосу і закохує в себе всю без винятку аудиторію постійною комунікацією з нею під час виступу. Якщо ж говорити про колектив загалом, то за час свого існування хлопці надзвичайно зігрались і на виході ми отримуємо якісну розважальну (і не лише) музику про яку варто говорити.

Певні зауваження можна висловити на адресу звукооператора, якому вдалось забезпечити високий рівень та якість звучання інструментів, зокрема басових партій. В той же час на фоні надзвичайно крутого інструменталу якість відтворення вокалу залишала бажати кращого, що одначе не змазало загальне враження від концерту і всі гості були задоволені яскравим виконанням композицій фронтменом гурту Андрієм Рудиком.

Наразі музиканти готуються розширити межі своєї концертної діяльність та завітати на Дніпропетровщину, давши пару концертів у Жовтих Водах та Дніпрі відповідно. До слова, останній концерт пройде за підтримки знаного дніпровського колективу VIDVERTO.

Фото: Олександр Іващенко

Обробка фото: Олег Шпинта

Принагідно хочемо подякувати другові нашого ресурсу Артему Максимцю, який надав техніку для зйомки концерту після того як наша камера вийшла з ладу.

З повним фотозвітом можна ознайомитись в нашій спільноті: https://vk.com/ukr_rock_club?z=album-55236512_243004591

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я