Музиканти столичної грандж-формації “Must Have” вирішили підігріти інтерес слухацької аудиторії до своєї творчості та зважились таки на створення дебютного відеокліпу. Сьогодні в мережі з’явився короткий тизер майбутньої відеороботи, яка за словами музикантів, нині знаходиться на стадії кінцевого монтажу та продакшну. Стало відомо, що візуалізувати київські грандж-рокери вирішили трек “Серце”, що побачив світ 11 місяців тому в якості окремого інтернет-синглу. Аудіоробота стала результатом співпраці хлопців з двома столичними студіями – PystelnukArt та Soundplant. 

Як зізнався лідер гурту Олександр Пархоменко в інтерв’ю для нашого видання, вибір на композицію “Серце” впав зовсім випадково, позаяк найближчим часом приступати до роботи над дебютним кліпом музиканти не збирались. Проте обставини склались по іншому: 

“Після одного з концертів на наступний день я отримав листа від Івана, що був один зі слухачів на тому концерті. Йому дуже сподобався наш виступ, як ми рухались на сцені, відривалися… Він уже бачив нас через об’єктив та вирішив, що самотужки зніме для нас кліп. Сам він працює на телебаченні та має невеликий досвід у зйомці, що тільки в поміч. Саме трек “Серце” його захопив, тож він запропонував зняти на нього кліп безкоштовно”, – розповів Олександр. 

Проте на цьому фантастична історія створення кліпу не закінчилась. Як розповіли музиканти, до кліпу було прийнято рішення включити хореографічний номер на території Річкового Вокзалу. Виконати його зголосився волонтер, який під час широковідомих подій з товаришами виступав проти створення торгового центру на території археологічних розкопок. На його думку, зйомки кліпу в локації Річкового Вокзалу зможуть звернути увагу громадськості до проблеми. 

Отож, уже зовсім скоро всі охочі зможуть ознайомитись з творчими напряцюваннями колективу. 

Проте на цьому анонси новинок від гурту не скінчуються. Ексклюзично для порталу UA ROCK: Музика-Доступна столичні рокери розповіли, що також активно працюють над своєю першою платівкою, яка включить 5-7 треків. Переважна більшість треків буде виконана українською мовою. Зважаючи на постійні експерименти колективу зі стилем та звучанням, альбом не буде об’єднаний визначеною наскрізною ідеєю, а лише продемонструє шлях творчих пошуків музикантів останніх років. 

Оцініть статтю

73 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я