Ніжинський гурт «Мрія Життя» представив перший сингл в новому році

0
58

Ніжинський рок-гурт «Мрія Життя» поповнив свою творчу скарбничку новим синглом «Подих вітрів #ПроНього». До слова, представлена композиція увійде до нового альбому команди, що отримає назву «Човни» та стане третьою платівкою у дискографії музикантів.

Запис, зведення та мастеринг треку було здійснено на власній студії колективу – DreamLife Studio Records під керівництвом гітариста колективу Дмитра Хижняка.

«Усі ми рано чи пізно покидаємо рідні береги свого життя, щоб приборкати нові горизонти, пізнати себе та створити власний острів. І часто сумуємо за тим,що залишили позаду,за тим особливим і теплим місцем,що називаємо домом», – йдеться в повідомленні з нагоди презентації синглу.

Музиканти запевняють, що всі емоції, які знайшли відображення у свіжій композиції, пережиті ними особисто, що відтак може зробити її близькою кожному слухачеві.

«Чому у назві є доповнення ПроНього! Бо це пісня, яка має продовження в наступній. Ми вирішили показати схожі історії, але зі сторони хлопця та дівчини. Сюжет розповідає про думки хлопця, що роками торує свій шлях до певної мети і весь час із сумом згадує дім, минулі події, людей. Це така собі пісня-сповідь», – розповіли музиканти для нашого порталу.

Додамо, що зараз музиканти підтримують інтригу серед своїх слухачів, висловлюючи думки, що в наступній композиції – «Про нього», ймовірно, можна буде почути жіночий вокал. Однак це лише припущення, які не базуються на офіційних заявах.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я