Ніжинський гурт «Мрія Життя» представив перший сингл в новому році

0
2

Ніжинський рок-гурт «Мрія Життя» поповнив свою творчу скарбничку новим синглом «Подих вітрів #ПроНього». До слова, представлена композиція увійде до нового альбому команди, що отримає назву «Човни» та стане третьою платівкою у дискографії музикантів.

Запис, зведення та мастеринг треку було здійснено на власній студії колективу – DreamLife Studio Records під керівництвом гітариста колективу Дмитра Хижняка.

«Усі ми рано чи пізно покидаємо рідні береги свого життя, щоб приборкати нові горизонти, пізнати себе та створити власний острів. І часто сумуємо за тим,що залишили позаду,за тим особливим і теплим місцем,що називаємо домом», – йдеться в повідомленні з нагоди презентації синглу.

Музиканти запевняють, що всі емоції, які знайшли відображення у свіжій композиції, пережиті ними особисто, що відтак може зробити її близькою кожному слухачеві.

«Чому у назві є доповнення ПроНього! Бо це пісня, яка має продовження в наступній. Ми вирішили показати схожі історії, але зі сторони хлопця та дівчини. Сюжет розповідає про думки хлопця, що роками торує свій шлях до певної мети і весь час із сумом згадує дім, минулі події, людей. Це така собі пісня-сповідь», – розповіли музиканти для нашого порталу.

Додамо, що зараз музиканти підтримують інтригу серед своїх слухачів, висловлюючи думки, що в наступній композиції – «Про нього», ймовірно, можна буде почути жіночий вокал. Однак це лише припущення, які не базуються на офіційних заявах.

Оцініть статтю

230 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ім'я вашого облікового запису