Kozak System презентували кліп в стилі “Чорного дзеркала”

0
121

Учасники популярного українського гурту Kozak System продовжують тішити своїх шанувальників цікавими перфомансами не лише на живих виступах, а й нетривіальними новинками. Так, нещодавно музиканти презентували на розсуд своїх шанувальників чергову відеороботу на композицію “Холодного січня”, в якій музиканти запропонували глядачам зануритись в атмосферу популярного серіалу  “Чорне Дзеркало”. До слова, візуалізований трек є шостим та останнім синглом з платівки “Не Моя”, яка побачила світ навесні минулого року.

Відеокліп було відзнято під керівництвом режисера Олександра Шкрабака, а за сюжетну основу було взято інтерактивний фільм “Бузогриз” зі всесвіту вищезгаданого популярного науково-фантастичного серіалу “Чорне Дзеркало”, з якого до ролику музикантів перекочувала восьмибітна графіка ігрових приставок 80-х.

«Щодня ми спостерігаємо, як ідеї, які буквально місяць тому здавалися абстрактним і далекими від реальності, зараз змінюють життя людей. Справжній creep та жахіття зараз ховаються за big data, таргетингом та віртуальною реальністю. Технології вже змінити нашу психіку, але до чого це призведе – покаже тільки час. У цьому відео ми вирішили злегка погратися у нові тренди на інтерактивність», – розповідає трубач гурту та автор ідеї нового відео, Сергій Соловій.

Звичайно ж, на відміну від «Чорного дзеркала» фінал кліпу «Холодного січня» залишиться незмінним.

Оцініть статтю

36 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я