Кімната Гретхен представили сингл “Щастя” та відзняли кліп

0
196

Дніпровські інді-рокери з гурту Кімната Гретхен в перший день весни оприлюднили свій черговий авторський сингл під назвою “Щастя”. Як повідомили музиканти, окрім україномовної версії треку, який побачив світ нещодавно, поціновувачі творчості гурту незабаром зможуть насолодитись версіями композиції англійською та польською мовами. Також стало відомо, що новинка увійде до окремого максі-синглу, який включить всі три мовні версії пісні. 

“Пісня «Щастя», як випадково зроблене фото, що фіксує ледь помітну емоцію: вона про усвідомлення того, що щастя насправді не в яскравих і пафосних життєвих моментах, воно в найдрібніших деталях, воно в можливості дихати з найближчою людиною одним повітрям, воно в тому, щоб просто тримати кохану за руку… І це часто важливіше за будь-які звершення…”, – розповів фронтмен команди Антон Кістрін. 

Як додав Антон, ідея записати тримовний сингл виникла цілком випадково. Минулого року дніпряни виступали в Польщі і саме цей невеликий концертний досвід змотивував написати оригінальний текст саме польською мовою. Після спроби адаптації лірики англійською мовою з’явився ще й україномовний варіант, який отримав своє візуальне втілення в представленому вчора відеокліпі. 

Зголосився зняти відеороботу для музикантів їх колега по цеху Сашко Алексєєв. На початку лютого в Чорноморську, що на Одещині, хлопці за один день відзняли матеріал, який на стадії пост-продакшну вилився в атмосферний і по-ноланівськи символічний відеоряд.

Додамо, що почути новинку вживу поціновувачі творчості дніпровської команди в столиці зможуть уже 11 квітня в клубі “Теплый Ламповый”. 

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я