Кілька днів тому музиканти популярного гуцул-метал гурту KARNA оприлюднили сингл “Прометей” та лірик-відео до нього. Свіжа композиція стала першою студійною роботою хлопців після повернення до колективу вокаліста Олексія Яроша, який після тривалої перерви долучився до основного складу команди, замінивши Олексія Шманьова. 

“Під час запису “Прометей” приємно було поринати в студійну роботу з людиною (Влад Ярун – гітарист), з якою вже давно все напрацьовано, з якою багато продумано і втілено. Водночас головним завданням і питання було перевірити себе, свій стан вокаліста, свою манеру виконання, яка змінювалась напротязі останніх років…”, – розповів вокаліст формації  Олексій Ярош. 

“Прометей” – перший сингл з майбутнього альбому гурту, прем’єру якого заплановано на осінь цього року. Це буде вже четвертий лонгплей в дискографії хлопців і водночас третій повноформатний реліз з вокалом Олексія Яроша.  

“Відчули себе на 18 років – це, знаєте, коли все попереду і твоя музика на репетиціях качає тебе так, що стаєш на 100% впевнений, що заради цих твоїх 4 пацанів з інструментами світ існує. 

Чому саме грецька міфологія? А чому б ні?! Стародавні греки були мудрі люди, вони дали людству дуже багато: від науки до мистецтва, від зовнішнього дизайну до філософських концепцій. Але ця пісня про Прометея, оскільки мені завжди імпонував цей персонаж… Ми попросили нашого гуцульського Прометея, того, що приніс у гори ватру, прилетіти з Космосу та пофіксити кілька земних проблем”, – поділився концепцією новинки гітарист команди Влад Ярун. 

Читати такожПовернення блудного сина. KARNA повернули старого вокаліста 

Оцініть статтю

13 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я