Повернення блудного сина. KARNA повернули старого вокаліста

1
473

Кілька днів тому вокаліст популярного рок-гурту KARNA Олексій Шманьов приголомшив поціновувачів творчості колективу новиною про припинення своєї співпраці з командою. Про це музикант повідомив в соціальних мережах, запевняючи шанувальників, що його рішення є цілком зваженим. Нагадаємо, що Олексій долучився до Карни в якості вокаліста після відновлення її діяльності в 2013 році на запрошення гітариста Владислава Яруна.

“Друзі, настав час перегорнути цю сторінку і рухатися далі. Ми прощаємося із KARNA, такою, як вона була останні роки. Я вдячний за можливість 5 років ділити сцену з волохатими чортами, рвати на шмаття фестивалі, розривати вщент концертні зали, та танцювати разом з вами під гуцульський аркан. Ми накатали купу файних гуцулметальових пісень разом, які завжди лишаться у моєму та ваших серцях”, – написав Олексій в згаданому дописі. 

Також стало відомо, що Олексій планує повною мірою зосередитись на творчості в рамках свого основного музичного проекту – гурту Entree. 

“Це є шлях вперед, це – відродження Entree на повну. В цім є сам я, моя сутність. В цьому проекті я не боюся експериментів із стилями, звучаннями! І я хочу реалізовувати це на всі 100. Тож от такий він старт чи рестарт”, – додав музикант. 

Певний час панувала інтрига: хто все ж стане новим голосом гуцул-металістів? Але вчора колектив в своїй офіційній спільноті представив нового вокаліста, яким став… Олексій Ярош. Якщо вам здається, що тут якась помилка, то хочемо вас потішити: уже на найближчих живих виступах гурт можна буде почути зі старим-новим вокалістом Олексієм Ярошем.

“Це є зважене та обдумане рішення – Олексій Шманьов тепер Entree. Льоша, дякуємо тобі за роки, за підтримку за емоції, за голос, за ноти, та енергію! Бажаємо тобі віддатись власній творчості, успіхів у початій новій справі, мурашок від слухачів! KARNA продовжує політ з Олексою Довбушом, ой тьху на вас, точніше з Олексою Ярошем”, – йдеться в дописі колективу.

Для необізнаної аудиторії нагадаємо, що саме з вокалом Олексія Яроша івано-франківський гурт “Карна” вийшов на пік своєї популярності в середині нульових. Олексій долучився до команди в 1998 році в якості другого гітариста, а після численних змін складу музикант став голосом колективу в 2002 році. Уже з Олексієм “Карна” записують перший альбом “Летимо”. який неодноразово визнавався кращим альтернативним повноформатним релізом 2003 року, а композиції “Летимо”, “Ми будемо разом” та “Безнадійно хворий” стали справжніми хітами серед слухацької аудиторії.

Другий альбом гурту – “KARNA”, що побачив світ маже через сім років після дебютника, попри небачений успіх, виявився для Яроша в якості вокаліста останнім. Всередині групи назріли конфлікти, після чого гітарист та бек-вокаліст команди Влад Ярун оголосив про припинення діяльності гурту. Олексій зробив спробу реюніону музикантів гурту в рамках проекту “ExKarna”, одначе той проіснував зовсім недовго. Вже в 2012 році Ярош створює гурт “Мольфа” з яким міцно асоціюється до останнього часу.

Оцініть статтю

20 points
Upvote Downvote

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я