Грандж-рокери “Женя Скрудж” презентували філософський сингл “Нові Боги”

0
151

Музиканти чернігівської грандж-формації “Женя Скрудж” продовжують поступово публікувати все новий і новий музичний матеріал зі своєї майбутньої платівки. Кілька днів тому побачив світ черговий студійний сингл під назвою “Нові Боги”, який, як і його попередники, увійде до альбому “Маніфестор”. До слова, черговий лонгплей музиканти анонсували ще в листопаді минулого року, представивши перший сингл з нього – “Треба Спати”.

Як і обіцяв лідер команди Женя Бондаренко, всі композиції майбутнього альбому так чи інакше будуть ідейно об’єднані навколо одного ідейного стрижня – людини, яка не підпорядковується загальноприйнятим правилам, людини, яка щораз знаходить в собі сили та надзвичайну енергію аби змінювати світ навколо.

“Цей трек я присвячую людському прогресу душі, її переродженню, досвіду який отримує людина та її душа. І так, одного разу, при повному усвідомленні себе і особливості душі, всі ми станемо богами, новими богами”, – написав Женя в анотації до треку в соціальних мережах.

Людина завжди прагнула до пізнання своєї природи, свого місця в цьому житті. Саме про це новий трек чернігівських рокерів.

“Скільки себе пам’ятаю, давно відчував, що ми несемо свою душу на дуже крихкому підносі, можна навіть сказати на блюдці… І наша мета пронести всю нашу душу через все життя, не обронивши її, не заплямувавши. Пізнавши її, ми всі переродимось далі і продовжимо цей шлях.

Всі ми маємо відкрити в собі душу, пізнавши наскільки хиткий шлях веде людину до самопізнання. Чиста совість – чиста душа… Ось про це я вирішив написати пісню…

Я – Маніфестор і для мене важливо лишити слід, свої плоди, і я маю на увазі не лише музику. Я давно зрозумів, що все що я роблю, я роблю для себе, проте в той же час для мене важливо цим ділитись, важливо, щоб ті кому буде потрібно, змогли це відшукати”, – розповів Женя для порталу UA ROCK: Музика-Доступна.

Музиканти зізнались, що сам трек з’явився доволі давно, а слова до нього написала Марія Устименко, яка долучилась також до створення тексту другого синглу з альбому ”Маніфестор” – «Цілуй або кусайся».

“Взагалі мене дуже тішить той фактор, що сьогодні я граю стару музику. Мені подобається як змінюється світ і я розумію, що все сам так, як має бути (усміхається)”, – додає Женя.

Врешті хлопці підтвердили, що майбутній лонгплей буде презентовано потреково, отож, шанувальникам творчості колективу потрібно набратись трохи терпіння та чекати на нові релізи, які неодмінно з’являться на сторінках нашого сайту.

Оцініть статтю

13 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я