Холодне Сонце візуалізували титульний трек крайньої платівки

0
143

Минулої неділі учасники альтернативної команди Холодне Сонце здійснили довгоочікуваний камбек, давши перший, напевно, за п’ять років, сольний концерт, який відбувся в столичному Docker Pub. В рамках програми музиканти представили свою нову відеороботу на композицію “Чорне Вино”, яка увійшла до останнього однойменного лонгплею хлопців. Режисерське крісло на час зйомок свіжого кліпу зайняв Геннадій Кисельов, а операторською роботою займався Владислав Шкільний.

“Якось, мій товариш і партнер по роботі Костянтин Штифурак (який став продюсером музичного відео) запропонував разом зняти кліп. Його товариш, Геннадій Кисельов, режисер, шукав гурт для втілення своїх ідей. Власне, так ми й знайшлися”, – розповів фронтмен гурту Василь Гоцко.

Знімальний процес нової відеороботи охопив чотири дні і, як зізнаються музиканти, був справді екстремальним: лідер команди в одній сорочці при мінусовій температурі мав кувалдою пробивати бетонну стіну, головна героїня напротязі шести годин мала знаходитись у ванні, що, напевно, на межі людських можливостей, а задимленість на знімальному майданчику постійно заважала знаходити струни на гітарі та взагалі нормально орієнтуватись.

“Пісня “Чорне Вино” – це історія про боротьбу з внутрішніми демонами та залежностями. У кліпі Геннадій це показав як образ дівчини у Чорному Вині, що переслідує героя, який зв’язаний з нею і, хоча прагне звільнитися, ніяк не може розірвати цей зв’язок. В кінці, врешті-решт, вона проривається у реальний світ”, – додає Василь.

Зваживши на те, що у 2014 році взагалі постало питання про припинення діяльності формації у зв’язку з хворобою Василя, важко переоцінити значимість даного релізу. Операція та реабілітація з подальшою втратою голосу, як зізнається музикант, знайшли своє відображення в останньому альбомі, зокрема і у візуалізованій композиції.

Оцініть статтю

23 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я