Холодне Сонце презентують нову платівку у Львові

0
114

Де: м. Львів, клуб Picasso (вул. Зелена 88)

Коли: 19 жовтня, початок о 19:00

Придбати квитки: https://kasa.in.ua/holodne-sonce-novij-albom

19 жовтня в Picasso головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна можливість почути улюблені пісні з двох студійних альбомів – Промені сліз (2004 рік) та Театр темних Пелюсток (2008 рік).

Холодне Сонце (європейська назва Solarice) – київсько-тернопільський гурт, який грає у стилі melodic rock. Ліричні клавішні партії у поєднанні з драйвовими гітарними рифами, приємний глибокий вокал – усе це об’єднується у єдиний енергетичний потік, сповнений різноманітними відтінками емоцій та переживань. Тексти пісень є надзвичайно близькими кожній людині, вони є словесним віддзеркаленням нашого внутрішнього світу.

Серед творчого доробку Холодного Сонця 3 студійні альбоми «Промені Сліз», «Театр темнихПелюсток» і «Чорне Вино», 5 кліпів, головні саундтреки до стрічок Ninjas&Zombies та Ninjas&Vampires, знятих американською компанією «Endlight Entertainment». До здобутків також належать перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту «Lame Immortelle» і включення «Calling» в сингл «Fallen Angel» («BMG», Австрія), участь у проекті «Свіжа кров» від каналу М1. Гурт виступав на численних українських музичних фестивалях, а також на таких відомих європейських фестивалях, як «Castle Party»(2005) та «Wave Gotik Treffen»(2007).

Лідер гурту «Холодне Сонце» Василь Гоцко про новий альбом: він – справді як вино, настояне за майже 10 років.

“Чорне Вино” – альбом, який зв’язує наше минуле і майбутнє, ніч і день. Це – останні хвилини очікування світла після довгої темряви. Адже, перед світанком, ніч – найтемніша.

Оцініть статтю

13 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я