Наприкінці вересня вітчизняні альтернативні рокери з гурту Fontaliza візуалізували трек “Тварина”. Зрежисерував нову міні-стрічку формації Кадім Тарасов, відомий своїми нетривіальними рішеннями у зображенні провокативних тем. Нове відео вийшло наскільки суперечливим, що викликало протиріччя навіть всередині самого колективу. Проте врешті таки було прийнято рішення презентувати кліп на розсуд глядацької аудиторії. 

Трек “Тварина” – це третій сингл з майбутнього альбому колективу, який побачить світ до кінця цьогорічної осені. Перший сингл “Повільний рок-н-рол” та другий – “Фірмові рухи” були оприлюднені відповідно навесні та влітку цього року. 

Відзняли кліп з допомогою телефона протягом чотирьох днів цієї осені. В кадрі – музиканти та дівчата, імена яких, зважаючи на резонансність ролику, було прийнято рішення не розголоршувати. 

“Це відео – маніфест проти засилля агресивної сексуальності. Ми навмисно прямолінійно показуємо: сексу занадто багато, поп-культура та маніпуляція сексуальністю зводить з розуму, часто не залишаючи місця справжнім емоціям і півтонам. Все стало занадто прямолінійним. 

Люди маніпулюють один одним, використовуючи секс як можливість отримати бажане. Саме тому Паша (Павло Холошев, фронтмен та гітарист Fontaliza – Ред.) співає “я не твоя тварина” сексуальним жінкам у вітринах та на рекламних постерах, якими заповнений Київ. Дівчата, що виставляють труси напоказ – символ сучасної поп-культури. А ми – просто продукт свого часу, ми намагаємось роздумувати над тим, хто ми і що відбувається навколо”, – говорить Кадім. 

В той же час лідер Fontaliza Павло Холошев наголошує, що категорично проти спекуляцій інтимними частинами тіла, які апелюють до тваринних інстинктів та уподібнюють людей тваринам. 

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я