Фіолет презентував четвертий студійний лонгплей

0
149

Довгий час підігріваючи інтерес шанувальників до майбутньої прем’єри все новими й новими студійними синглами, музиканти столичного гурту “Фіолет” таки презентували на розсуд слухацької аудиторії свій четвертий за ліком лонгплею під назвою “Aurora”. Свіжий альбом, за словами лідера гурту Сергія (Колоса) Мартинюка, створювався на протязі більш ніж двох років за участі десятка різних музикантів. Загалом до треклисту новинки увійшло одинадцять основних композицій та три бонус-треки.

Саунд-продюсуванням альбому уже традиційно займався Артур Даніелян, з яким музиканти мають грунтовний досвід успішної співпраці, а креативну обкладинку до нього створила молода дизайнерка Єлизавета Полуянова, яка, до слова, раніше співпрацювала з сайд-проектом Сашка Положинського “Був’є” при створенні обкладинки для композиції “Легіон”.

«Раніше внутрішньо кожен альбом Фіолету символізував для мене початок нової епохи в житті гурту, в той час як «Aurora» — це підсумок і своєрідна ода нашій юності з її максималізмом, крайнощами та бажаннями змінити світ вже і сьогодні.Такий собі духовний трамплін до нового періоду життя, дорослішого і сильнішого. Новий альбом я хочу присвятити всім тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. «Aurora» — це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність», – коментує новинку Колос.

Слова для всіх без винятку композицій платівки написав сам Сергій, який зізнається, що часом черпав натхнення в зовсім неочікуваних обставинах, як поїздка потягом до рідного міста на верхній полиці потяга та задньому сидінні таксі.

Прикметно, що при підготовці свого чергового студійника, колектив уже традиційно запустив краудфандингову акцію аби зібрати серед поціновувачів своєї творчості кошти на його запис. В свою чергу фани колективу отримали змогу відповідно до суми зробленого внеску потішити себе цікавими бонусами, які включали не лише звичний мерч та квитки на концерти гурту, а можливість заспівати на одній сцені з музикантами, проїхатись концертним автобусом з хлопцями та ще багато чого цікавого.

Насамкінець додамо, що уже з першого листопада Фіолет вирушить у великий концертний тур на підтримку альбому. З графіком концертного туру можна ознайомитись в соцмережах колективу та на нашому сайті.

Оцініть статтю

13 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я