Epolets вирішили взяти творчу відпустку на рік

0
49

Шанувальники творчості одеського рок-гурту Epolets напередодні новорічних свят отримали невтішні новини від своїх кумирів. Музиканти на своїх сторінках в соціальних мереж зізнались, що минулий рік був продуктивним та насиченим для них, отож, виникла цілком природна потреба у відпочинку.

«Цей рік був продуктивним, насиченим і звісно без вас він став би ще й дуже складним. Ми вдячні всім, хто був поруч, вірив в нас і надихав. На щастя чи на жаль, в майбутньому році настав момент для невеликої перерви. Гурт EPOLETS вирішив взяти творчу відпустку. Обіцяємо не зупинятись, а рухатись лише вперед та вгору, накопичувати сили й пісні для нових зустрічей з вами», – йдеться в дописі.

Таким чином, усі заплановані заходи за участі колективу відбудуться без нього. Так, організатори мистецького фестивалю «Гайдаfest» нещодавно видалили формацію зі свого лайн-апу з посиланням на вищезгадану заяву команди.

Нагадаємо, що цього року музиканти представили свій перший повністю україномовний лонгплей – «Діти моря», який отримав чимало схвальних відгуків серед критиків та слухачів.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я