Cheshires відзняли кліп на перший україномовний трек

0
53
Cheshires

Після тривалої перерви учасники одеської альтернативної команди Cheshires представили шанувальникам свій новий кліп на композицію «Хардкор». Режисером новинки уже традиційно став гітарист колективу Максим Денисенко, який професійно займається пост-продакшном та робив відео для ряду українських та зарубіжних виконавців.

«Хардкор» – це перша україномовна композиція в репертуарі гурту, яку музиканти записали на столичній студії Revet Sound, де записували в різний час свої новинки The Hardkiss, Viviene Mort, DETACH, OMANA та ще ряд знакових вітчизняних рок-формацій, під керівництвом Сергія “Knob’a” Любинського.

На зйомках відеороботи постраждала книга «Віднесені вітром». 

«За сюжетом в лісі ми повинні були підпалити книгу. І цей роман виявився найкращим, що потрапило до рук. Наполовину обгорілий том класичної літератури був збережений для історії та в пам’ять про цей кліп. А ще ми дуже змерзли. У Макса в останній день зйомок ще й температура піднялась. Але воно того варте! 

І, звичайно ж, у цій роботі, як у нас водиться, є “подвійне дно”, глибину якого виміряє кожен для себе сам» , – коментують новинку музиканти.

Оцініть статтю

9 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я