Cheshires відзняли кліп на перший україномовний трек

0
104
Cheshires

Після тривалої перерви учасники одеської альтернативної команди Cheshires представили шанувальникам свій новий кліп на композицію «Хардкор». Режисером новинки уже традиційно став гітарист колективу Максим Денисенко, який професійно займається пост-продакшном та робив відео для ряду українських та зарубіжних виконавців.

«Хардкор» – це перша україномовна композиція в репертуарі гурту, яку музиканти записали на столичній студії Revet Sound, де записували в різний час свої новинки The Hardkiss, Viviene Mort, DETACH, OMANA та ще ряд знакових вітчизняних рок-формацій, під керівництвом Сергія “Knob’a” Любинського.

На зйомках відеороботи постраждала книга «Віднесені вітром». 

«За сюжетом в лісі ми повинні були підпалити книгу. І цей роман виявився найкращим, що потрапило до рук. Наполовину обгорілий том класичної літератури був збережений для історії та в пам’ять про цей кліп. А ще ми дуже змерзли. У Макса в останній день зйомок ще й температура піднялась. Але воно того варте! 

І, звичайно ж, у цій роботі, як у нас водиться, є “подвійне дно”, глибину якого виміряє кожен для себе сам» , – коментують новинку музиканти.

Оцініть статтю

15 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я