Альт-рокери Cardiomachine закінчили свою музичну трилогію

0
183

Як і обіцяли, учасники столичної альтернативної команди Cardiomachine презентували два заключні треки зі своєї, анонсованої наприкінці лютого, музичної трилогії, яка включила раніше презентований трек ”Кулі”. 21 березня музиканти в своїх соціальних мережах оприлюднили композицію “Пошепки”, а 11 квітня побачив світ крайній сингл серії під назвою “Зграї”. Записували новинки хлопці традиційно на студії Lipkyzvukozapys під керівництвом саун-продюсера Вадима Лазарєва.

Як і обіцялось, дві нові композиції продовжують історію самопошуків ліричного героя в соціумі, його взаємин з оточуючими та переживань, які виникають в результаті цього. 

“Стан, в якому ти залишаєш своє старе життя, але ще не почав нове, не знаючи що робити далі і як бути. Горіти як раніше чи може вже зупинитись і запустити новий механізм всередині самого себе, який може бути більш прийнятим для майбутнього існування, а може і не бути?.. Наш новий трек (“Пошепки” – Ред.) саме про це”, – зазначили в анотації до треку музиканти. 

“Розчинятись у стінах своєї свідомості чи в головах сірої маси? Копати глибше чи може просто задовольнитись тим, що тобі диктує соціум?”, – розповідають хлопці про сингл “Зграї”.

Нагадуємо, що другий трек музичної трилогії хлопців – “Пошепки” потрапив до чарту “НеПопса” на ДЖЕМ ФМ і потребує вашої підтримки. Отож, не лінуйтесь, переходьте за посиланням та ставте лайк композиції.

Оцініть статтю

16 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я