Столичні інді-рокери Cardiomachine презентували сингл “Кулі”

0
201

Наприкінці минулого місяця слухацька аудиторія отримала змогу ознайомитись з новим синглом столичних інді-рокерів Cardiomachine під назвою “Кулі”. До слова, новий трек є першою студійною роботою команди за достатньо довгий час. Так, останнім студійним релізом хлопців до цього часу був сингл “Пил”, який побачив світ у листопаді 2017 року. Також це перша прем’єра колективу в оновленому складі: влітку минулого року до Cardiomachine долучився екс-барабанщик альтернативного гурту KRICHUSS Рома Довгаленко. 

album-art

CARDIOMACHINE – Кулі (Сингл)

By
Release date:

Записом, зведенням та мастерингом композиції займався вокаліст та клавішник популярного київського інді-гурту 5 Vymir Вадим Лазарєв на студії “Lipkyzvukozapys. 

Окрім того, музиканти анонсували прем’єри ще двох синглівякі продовжать сюжетну лінію композиції “Кулі і сформують таку-собі музичну трилогію. 

“Всі три сингли об’єднує ідея внутрішнього протесту, ненависті до себе і оточуючих та безсилля з яким дуже складно боротись. Врешті постає питання: чи можна все це перебороти всередині самого себе?

Ми не даємо відповіді на це питання, але передаємо той стан, в якому перебувають ті, про кого ми створюємо наші пісні. Битись за душевний спокій чи горіти всередині — вирішувати вам», – зазначили в анотації до треку музиканти. 

Почути новинку наживо шанувальники творчості колективу зможуть уже під час живих виступів. Хлопці анонсували три концерти в Львові, Луцьку та Рівному наприкінці березня. Деталі шукайте на офіційній сторінці колективу.

Оцініть статтю

16 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я