14 серпня сайд-проект Сашка Положинського, лідера гурту “Тартак”, “Був’є” розжився новою відеороботою на композицію “Сонечко Шкварить”. Це перша композиція з майбутнього альбому колективу, що побачить світ восени цього року. За словами Сашка, композиція носить літній характер, тож її було вирішено оприлюднити окремим синглом саме влітку. 

Зйомки відбувались у Греції, в мальовничих околицях міста Лутракі, яке розташоване на березі Коринфської затоки Іонічного моря. Та не очікуйте у відео побачити  класичні пейзажі морського курорту, використання візуальних ефектів  створює певну сюрреалістичну картинку, яка і покликана передати настрій пісні. Як зазначив сам Олександр Положинський: «Дуже сподіваюся, що ця візуальна психоделія припаде вам до смаку». 

Нагадаємо, що свій дебютний альбом «Був’є» видав у січні 2016 року під назвою «12 Пісень, якими Був’є сповіщає про своє існування». Назва нового альбому наразі ще не відома, але Сашко не виключає, що початок назви повториться: «12 пісень, якими….», а от завершення він запропонував прихильникам вигадати самостійно. Якщо поміж запропонованих варіантів буде справді цікавий і влучний, він і стане назвою другого альбому гурту.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я