Рівненські панки “похизувались” голими сідницями фронмена і не тільки

1
95

Рівненські панк-рокери з культового гурту “Брем Стокер” продовжують дивувати, а часом навіть вражати своїми творчими експериментами. Але одна річ  ніколи не змінюється: творчість БС – це чистий панк без жодних компромісів, відчайдушна сатира на соціальні проблеми сьогодення.  

Вповні продумонстрували свою тягу до чогось нового музиканти змогли в новому відео на композицію “I’m Robot”. 

Попри те, що перший перегляд нового лайву рівненських рокерів може викликати щонайменше здивування, а у вразливих людей навіть відразу, варто не забувати, що мистецтво не має рамок і може сприйматись кожним у власному контексті. 

Одначе вибаглива аудиторія, непевно, назве нову відеороботу команди чи не найбільш проривною в її творчому доробку. І справа аж ніяк не в демонстрації голих сідниць та ретушованих геніталіях – цього в перфомансах БС ніколи не бракувало… 

В пошуках нового звучання музиканти морфологічно поєднали класичний панк-рок з елементами синт-панку. Врешті це вилилось у такі-собі “кіберпанкові” експерименти, які в той же час не позбулись звичної для гурту панкової провокації. Очевидно, що в останній відероботі хлопців кунуло в напрямку футуристичного індастріала, який звучить досить живо, особливо у виконанні вітчизяного колективу.

“Апокаліпсис вже близько. Переверни цей світ, доки він не оголив тебе!”, – таким лаконічним дописом супроводили музиканти своє нове відео. 

Попри те, що музиканти уже неодноразово звертаються до теми недоліків розвитку комп’ютерних технологій, висміюючи роботизацію та зомбування сучасного суспільства, новий трек у поєднанні з досить гармонійним відеорядом виглядає справді досить органічно. 

BREM STOKER – ROBOT_live

Апокаліпсис вже близько. Переверни цей світ, доки він не оголив тебе!BREM STOKER family

Опубліковано Брем Стокер Понеділок, 17 вересня 2018 р.

Оцініть статтю

14 points
Upvote Downvote

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я