Музиканти столичного рок-гурту “Біла Вежа” представили другий за ліком сингл в цьому році. Свіжопредставлена композиція отримала назву “Криптоніт”. Як повідомляє прес-служба колективу, представлений трек увійде до майбутнього четвертого альбому команди. Робота над синглом відбувалася на студії ФДР Мюзік. Саунд-продюсуванням новинки займались Ярослав Вільчик та Роман Кальмук. Свою прем’єру музиканти супроводили офіційним лірик-відео.

Цікаво, що текст для композиції написав бас-гітарист команди Євген Скоценко. Саме йому належить ідея використати як алегорію для опису романтичних стосунків ліричного героя фантастичну речовину з коміксного всесвіту Супермена – криптоніт, який, до слова, робив його вразливим. Не дарма Євген є завзятим фанатом коміксів.

«Нас завжди приваблювала тема коміксів і в новому синглі ми спробували розбавити притаманну нам лірику метафорою із, мабуть, найвідомішого коміксу в світі. Ідея метафори полягає у тому, що людина, яку ти кохаєш – це твоя найбільша вразливість, слабкість, тобто твій криптоніт, якому неможливо чинити опір», – говорить фронтмен гурту Максим Іващенко.

Почути вживу представлений сингл шанувальники зможуть під час великого сольного концерту у Києві у клубі ATLAS уже 30 листопада.

Наразі ж музиканти активно збирають нові пісні, що увійдуть до чергового альбому, реліз якого заплановано на наступний рік.

Оцініть статтю

228 points
Upvote Downvote

Total votes: 10

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 40.000000%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 60.000000%

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ім'я вашого облікового запису