Музиканти столичного рок-гурту “Біла Вежа” представили другий за ліком сингл в цьому році. Свіжопредставлена композиція отримала назву “Криптоніт”. Як повідомляє прес-служба колективу, представлений трек увійде до майбутнього четвертого альбому команди. Робота над синглом відбувалася на студії ФДР Мюзік. Саунд-продюсуванням новинки займались Ярослав Вільчик та Роман Кальмук. Свою прем’єру музиканти супроводили офіційним лірик-відео.

Цікаво, що текст для композиції написав бас-гітарист команди Євген Скоценко. Саме йому належить ідея використати як алегорію для опису романтичних стосунків ліричного героя фантастичну речовину з коміксного всесвіту Супермена – криптоніт, який, до слова, робив його вразливим. Не дарма Євген є завзятим фанатом коміксів.

«Нас завжди приваблювала тема коміксів і в новому синглі ми спробували розбавити притаманну нам лірику метафорою із, мабуть, найвідомішого коміксу в світі. Ідея метафори полягає у тому, що людина, яку ти кохаєш – це твоя найбільша вразливість, слабкість, тобто твій криптоніт, якому неможливо чинити опір», – говорить фронтмен гурту Максим Іващенко.

Почути вживу представлений сингл шанувальники зможуть під час великого сольного концерту у Києві у клубі ATLAS уже 30 листопада.

Наразі ж музиканти активно збирають нові пісні, що увійдуть до чергового альбому, реліз якого заплановано на наступний рік.

Оцініть статтю

10 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я