BAKENBARDY в рубриці «Молода Кров»

0
76

Ми продовжуємо знайомити читачів нашого ресурсу з молодими та перспективними альтернативними музичними формаціями. Цього разу до нашої відновленої рубрики «Молода Кров» потрапили дніпровські ска-панки з гурту «BAKENBARDY». «BAKENBARDY» з однієї сторони – відносно молода команда, а з іншої – складається з цілком досвідчених музикантів, частина з яких зібралась ще в жовтні 2015 року. Саме тоді виникла ідея створити кавер-проект, який мав грати винятково пісні гуртів «Ляпис Трубецкой» і «BRUTTO». Так виник колектив «NETTO», який по суті був триб’ютом культового білоруського гурту.

Однак поганий той кавер-гурт, який не має власного матеріалу. Отож, це було лише питання часу, коли музиканти почнуть презентувати власну творчість, а не лише переспівувати чужу.

Так, через пів року склад формації зазнав чималих змін: від початкового складу лишився лише вокаліст Олександр Єрохов. Разом з барабанщиком Віктором Кравченком хлопці вирішили працювати уже в двох напрямках: кавер-програма та написання авторського матеріалу у стилі сатиричного ска-панку, спираючись на класичний ска-панк. Вже через два місяці роботи були заготовки на перші три треки. Оновлений гурт отримав креативну назву: «БАКЕНБАРДИ ТЬОТІ СВЄТИ».

Після єдиного виступу з такою назвою колектив припинив своє існування. І вже після тримісячної перерви Олександр та Віктор знов вирішили відновити проект. До складу приєднались Олексій Сич (труба), Віталій Скальский (бас-гітара), Ігор Петутін (гітара) та Ігор Круговий (тромбон). У такому складі не покладаючи рук хлопці працюють все у тому ж напрямку.

Рішення було прийняте миттєво, як зізнались музиканти. За основу були взяті уламки колишнього гурту. Довго не роздумуючи, назва змінилась на просте “BAKENBARDY”, а до команди приєдналось ще кілька розбишак. Зараз в активі формації – міні-альбом «Супергерой», а також ще п’ять записаних треків.

“BAKENBARDY” – це драйв та енергетика звучання гітар в поєднанні з потужною і динамічною подачею міді під танцювальне серцебиття ударних, що приправлені сильним і харизматичним вокалом!

Більше про цих хлопців потрібно дізнаватися вживу! Залишається лише додати, що вони не дозволять вас нудьгувати і гарантовано подарують гарний настрій!

За матеріалами прес-релізу

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я