Тепер уже відребренджені столичні альтернативні рокери з гурту AUDITORIA (ex Ауд.238) нарешті представили на розсуд поціновувачів своєї творчості другий за ліком кліп. Цього разу хлопці вирішили візуалізувати титульний трек свого крайнього однойменного міні-альбому “Сни”. Нагадаємо, що перша відеоробота столичної формації на композицію “Долоні” побачила світ ще на початку цього року.

“Чи є в минулому майбутнє? І чи правда, що без минулого немає майбутнього? Відповіді на ці питання ми спробували знайти у нашій новій відеороботі на композицію “Сни” Це історія людини, що намагається почати все спочатку. Розірвати звязок, знищити спогади про кохання, що вмерло на яву, але продовжує жити в голові, у снах. Мертве минуле переслідує, йде за спиною як залежність, від якої тяжко позбутися. Чим закінчиться боротьба з найбільшим своїм ворогом – СОБОЮ?! Дивіться в нашому кліпі!”, – йдеться в анотації до нової кліпу.

Зрежисерували нову музичну міні-стрічку гітарист колективу Антон Соловей та молода режисерка Люба Мартинець, яка, до слова, займалась також операторською роботою. Головні ролі виконали лідер гурту Дмитро Самко, який власне зіграв героя, що намагається безрезультатно знищити зв’язок з давно минулим коханням, та актриса “Молодого театру” Даша Баріхашвілі.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я