Столичні альтрокери AUDITORIA презентували сингл про людські залежності

0
106

Учасники столичної команди AUDITORIA, раніше відомі під назвою Ауд.238, після нетривалої музичної паузи презентували поціновувачам своєї творчості черговий студійний сингл під промовистою назвою “Алкоголь”. Робота над новинкою відбувалась на київській студії SoundPlant, з якою хлопці уже співпрацювали раніше при створенні своїх минулих робіт, під керівництвом Антона Блащука, який займався водночас записом, зведенням та мастерингом новинки.

Як зізнаються музиканти, представлена композиція, попри провокаційну назву, аж ніяк не про алкоголічну залежність: це такі-собі філософські роздуми про поділ життя нинішнього соціуму на віртуальне життя, де люди намагаються сховати себе від реальності за ширмою трендів і примарних авторитетів, та реальність, яка часто буває болючою для нас, але в той же час не перестає бути прекрасною. І саме ця дихотомія протиборства віртуального і реального знаходиться в центрі сюжету.

“У ньому (синглі – Ред.) ми зачіпаємо доволі болючу для суспільства тему залежності. І залежність ми асоціюємо не з одним лише алкоголем. Мова також йдеться про залежність від показового щастя у соціальних мережах, що насправді є лише маскою, за якою ми звикли ховати свій біль та страждання. Залежність від людей, що п’янить сильніше будь-якого алкоголю. Залежність від думки більшості”, – говорить фронтмен гурту Дмитро Самко.

Нагадаємо, минулого жовтня AUDITORIA презентували другий у відеографії кліп на титульний трек свого крайнього міньйону “Сни” .

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я