Подвійна прем’єра від столичних рокерів «Ауд.238»

0
32

Провівши чимало часу за студійною роботою, хлопці зі столичного альтернативної команди «Ауд.238» зібрали достатньо авторського матеріалу для того, аби потішити своїх слухачів цікавими новинками. Як ми уже писали на сторінках нашого порталу, нещодавно в мережі з’явився тизер кліпу на композицію «Долоні». Нині ж шанувальники можуть насолодитись одразу подвійною прем’єрою, що включає студійний сингл та виднограй на нього.

Обізнані шанувальники уже могли чути пісню «Долоні» у виконанні колективу раніше, зокрема під час виступів в рамках Docker ROCK Battle в листопаді минулого року.

Своє студійне втілення композиція «Долоні» отримала на київській студії «AVSound». Згідно з даними офіційної сторінки колективу в соцмережі Фейсбук, накопичення матеріалу для треку було закінчено 28 грудня напередодні новорічних свят.

«Поки ти мрієш потрапити до великого Шоу-бізнесу – дивись, як це роблять професіонали. Гурт “Ауд.238” зібрався з друзями і наробив шуму. Пафос, гранж, любовні переживання – все це у новому відео гурту», – йдеться в повідомленні з нагоди прем’єри кліпу на трек «Долоні».

Хлопці запевняють, що в них ще достатньо матеріалу аби тішити шанувальників протягом нового року.

Оцініть статтю

12 points
Upvote Downvote

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть коментар
Будь ласка, введіть ваше ім'я