Про проект

Ми, проект UA ROCK: Музика-Доступна.

Наша мета – розвивати вітчизняну культуру, розповідати про неї, висвітлювати новинки української рок-сцени та наповнювати простори українського сегменту інтернету якісним контентом.

Наш проект зосереджений передусім на висвітленні творчості гуртів та виконавців, що дебютували на українській рок-сцені, проте не оминає і творчий доробок визнаних вітчизняних банд, які збирають тисячні фан-зони.

Ми маємо свій погляд на ті процеси, що нині відбуваються в українській рок-індустрії і з радістю поділимось ним на сторінках нашого ресурсу. Власне ми репрезентуємо себе як багатосторонній проект, отож готові зрозуміти і оцінити творчість в усіх її виявах.

Української рок-музики стає дедалі більше, що зумовлює потребу її цілісного висвітлення на сторінках ЗМІ. Ми бажаємо висвітлювати творчість музикантів, який пересічний слухач не почує в радіоефірах чи на телебаченні, проте в той же час намагаємось не обмежувати себе вітчизняним музичним андеграундом, висвітлюючи новинки колективів, творчість яких встигла стати мейнстрімом.

Ми бажаємо, щоб українська музика ставала кращою, а слухачі отримували змогу оперативно читати про її новинки. Така наша мета!

Всі матеріали, розміщені на сторінках сайту, є власністю їх авторів та правовласників, тож вони не можуть бути опубліковані на інших ресурсах без згоди автора та адміністрації нашого ресурсу. Аудіовізуальні матеріали розміщені на сайті винятково з ознайомлювальною метою і не можуть бути використані з комерційною метою.